Rozkład Jazdy

ROZKŁADY JAZDY

  1. *Informujemy podróżnych, że od

1 lutego 2020 r.

zmieniły się ceny biletów na linii:

BARTOSZYCE > OLSZTYN
OLSZTYN > BARTOSZYCE

 

 

 

Osoby podróżujące do BARTOSZYC proszone są przy zakupie biletu o informowanie kierowcy jaki jest przystanek docelowy, ponieważ ceny biletów są zróżnicowane.

 

BARTOSZYCE – OLSZTYN przez: Lidzbark Warmiński

BARTOSZYCE ul. Bema – OLSZTYN
4:20D, 5:10A, 6:45A, 8:20D, 8:50A, 11:15A, 13:20A, 14:50A,
BARTOSZYCE (dworzec 2-gie stanowisko) – OLSZTYN
4:30D, 5:20A, 7:00A, 8:30D, 9:00A, 11:25A, 13:30A, 15:00A, 15:30A, 17:15A
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Bartoszycka – OLSZTYN
4:55D, 5:45A, 7:25A, 8:55D, 9:25A, 11:50A, 13:55A, 15:25A, 15:55A, 17:40A
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Mławska – OLSZTYN
5:47A, 7:27A, 8:57D, 9:27A, 11:52A, 13:57A, 15:27A, 15:57A, 17:42A
LIDZBARK WARMIŃSKI Dworzec – OLSZTYN
5:00D
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Olsztyńska ( Polmlek )
5:02D
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Olsztyńska ( Termy )
5:04D, 5:49A, 7:29A, 8:59D, 9:29A, 11:54A, 13:59A, 15:29A, 15:59A, 17:44A
DOBRE MIASTO pl. Jana Pawła II – OLSZTYN
5:21D, 6:11A, 7:51A, 9:21D, 9:51A, 12:16A, 14:21A, 15:51A, 16:21A, 18:06A
A – kursuje codziennie oprócz świąt
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Busy nie kursują w święta
pobierz rozkład szczegółowy

OLSZTYN – BARTOSZYCE przez: Lidzbark Warmiński

OLSZTYN Dworzec Główny 8 (ul. Lubelska) – BARTOSZYCE
6:30D, 7:00A, 10:00A, 11:00D, 11:30A, 13:30A, 15:35A, 17:40A, 18:30A, 19:50A
DOBRE MIASTO ul. Jana Pawła II – BARTOSZYCE
6:56D, 7:26A, 10:26A, 11:26D, 11:56A, 13:56A, 16:01A, 18:06A, 18:56A, 20:16A
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Mławska – BARTOSZYCE
7:21D, 7:51A, 10:51A, 11:51D, 12:21A, 14:21A, 16:26A, 18:31A, 19:21A, 20:41A
LIDZBARK WARMIŃSKI ul. Bartoszycka – BARTOSZYCE
7:23D, 7:53A, 10:53A, 11:53D, 12:23A, 14:23A, 16:28A, 18:33A, 19:23A, 20:43A
A – kursuje codziennie oprócz świąt
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Busy nie kursują w święta
pobierz rozkład szczegółowy

BARTOSZYCE – KĘTRZYN – BARTOSZYCE przez: Korsze

BARTOSZYCE (dworzec 2 stanowisko) – KORSZE (ul. Mickiewicza) – KĘTRZYN (ul. Sikorskiego)
6:20e, 8:05d, 9:20d, 11:30e, 13:20d, 14:45e
BARTOSZYCE (dworzec 2 stanowisko) – KORSZE (ul. Mickiewicza)
6:00s, 6:20e, 8:05d, 9:20d, 11:30e, 13:20d, 14:45e, 16:00s, 16:45d
KORSZE (ul. Mickiewicza) – KĘTRZYN (ul. Sikorskiego)
6:05d, 6:50e, 7:05s, 8:40d, 9:10d, 9:55d, 11:50d, 12:05e, 13:30d, 13:55d, 15:20e
KĘTRZYN (ul. Sikorskiego) – KORSZE (ul. Mickiewicza) – BARTOSZYCE (dworzec)
6:40d, 7:40e, 9:15d, 11:00d, 13:05e, 15:25d, 17:00e
KĘTRZYN ( ul. Sikorskiego ) – KORSZE ( ul. Mickiewicza )
6:40d, 7:40e, 8:10s, 9:15d, 10:05d, 11:00d, 12:35d, 13:05e, 14:25d, 15:25d, 17:00e
KORSZE (ul. Mickiewicza) – BARTOSZYCE (dworzec)
7:10d, 8:10e, 9:45d, 11:30d, 13:45e, 15:10s, 15:55d, 17:00s, 17:30e
d – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
s – kursuje w dni nauki szkolnej
Busy nie kursują w niedzielę i święta
pobierz rozkład szczegółowy

LIDZBARK WARMIŃSKI. – JEZIORANY – LIDZBARK WARMIŃSKI przez: ŻEGOTY

LIDZBARK WARMIŃSKI dworzec – JEZIORANY rynek
6:10, 8:30, 13:30, 15:03, 16:50
JEZIORANY rynek – LIDZBARK WARMIŃSKI dworzec
6:55, 10:00, 14:15, 16:00, 18:00
LIDZBARK WARMIŃSKI dworzec – ŻEGOTY
6:40, 6:10, 7:35, 8:30, 11:30, 12:30, 13:30, 15:03, 16:50
ŻEGOTY – LIDZBARK WARMIŃSKI dworzec
7:07, 8:10, 8:56, 10:12, 12:03, 13:41, 14:27, 14:35, 15:34, 16:12, 18:12
Busy kursują od poniedziałku do piątku.
Busy nie kursują w niedzielę i święta.
pobierz rozkład szczegółowy

MRĄGOWO – GIŻYCKO – MRĄGOWO przez: Mikołajki

MRĄGOWO (ul. M.C. Skłodowskiej) – przez: Mikołajki (ul. Kolejowa) – GIŻYCKO (ul. Kolejowa)

6:30d, 9:00e, 12:10d, 14:10e, 15:20d, 17:15e
MRĄGOWO (ul. M.C. Skłodowskiej) – MIKOŁAJKI (ul. Kolejowa)

6:30d, 9:00e, 12:10d, 14:10e, 15:20d, 17:15e

GIŻYCKO (ul. Kolejowa) – przez: Mikołajki (ul. Kolejowa) – MRĄGOWO (ul. M.C. Skłodowskiej)

6:25e, 9:10d, 12:10e, 14:00d, 15:20e, 17:15d
GIŻYCKO (ul. Kolejowa) – MIKOŁAJKI (ul. Kolejowa)

6:25e, 9:10d, 12:10e, 14:00d, 15:20e, 17:15d
MIKOŁAJKI (ul. Kolejowa) – GIŻYCKO (ul. Kolejowa)

7:00d, 9:30e, 12:40d, 14:40e, 15:50d, 17:45e
MIKOŁAJKI (ul. Kolejowa) – MRĄGOWO (ul. M.C. Skłodowskiej)

7:10e, 9:55d, 12:55e, 14:45d, 16:05e, 18:00d
e – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
d – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Busy nie kursują w niedzielę i święta
pobierz rozkład szczegółowy

KĘTRZYN – GIŻYCKO – KĘTRZYN przez: Sterławki Wlk.

KĘTRZYN ul. Sikorskiego ( Pelcowizna ) – GIŻYCKO ( dworzec )
5:45d, 6:30d, 7:45e, 9:40e, 11:08d, 12:30e, 13:45d, 15:20d, 17:15d*
GIŻYCKO ( dworzec st. nr. 4 ) – KĘTRZYN ul. Sikorskiego ( Pelcowizna )
6:50d, 7:35d, 8:50e, 10:40e, 12:50d, 14:25e, 15:30d, 16:10d, 18:10d*
d – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
e – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
b – kursuje w soboty oprócz świąt
* – kurs zawieszony do odwołania
Busy nie kursują w niedzielę i święta
pobierz rozkład szczegółowy

KIWITY – LIDZBARK WARM. – KIWITY

KIWITY – LIDZBARK WARM.
przez: Tolniki Wlk. – Żegoty – Czarny Kierz
8:35, 13:18, 14:12, 15:13p
KIWITY – LIDZBARK WARM.
przez: Kierwiny Sarnowo
7:13, 7:26, 8:29, 9:28, 14:02
LIDZBARK WARM. – KIWITY
przez: Sarnowo Kierwiny
7:45, 12:50, 14:45, 15:40
LIDZBARK WARM. – KIWITY
przez: Kierwiny – Stoczek Kl. – Stoczek
11:45
LIDZBARK WARM. – KIWITY
przez: Czarny Kierz – Żegoty – Tolniki Wlk.
6:40,. 7:35, 12:30
p – przystanek przy szkole podstawowej.
kursują w dni robocze.

 



 

docelowy